Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets början, svensk empire, förgylld, skuren dekor och pastellage, krön med dekor av fågel, ca 164x75 cm

Pastellage med smärre skador, sprickor

278640

2014-11-20