Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HYLAND, Benedict A (1800/1900-tal): "Pointer", signerad, olja på duk, 54x81 cm
Retuscher
278652
2014-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här