Torsten Renqvist oljemålning

Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): Båtliv, signerad och daterad T.R -62, olja på pannå, 42x61 cm

Smärre ytsmuts

278671

2014-11-20