Knivar med silverskaft

Knivar med silverskaft
Knivar med silverskaft
Knivar med silverskaft
Knivar med silverskaft

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNIVAR, 12 st, skaft i silver, 1800-talets mitt, dekor med lejon, i originaletui

Slitage

278698

2014-11-20