Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KNIVAR, 12 st, skaft i silver, 1800-talets mitt, dekor med lejon, i originaletui
Slitage
278698
2014-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här