Roberto Matta

Roberto Matta
Roberto Matta

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition ur "L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 123/125, färgetsning, 47,5x67 cm

278701

2014-11-23