Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÖRNER, Hjalmar(1794-1837): Figurkompositioner, signerad och daterad Mörner 1837 respektive Mörner, tryck, ca 19x27, 19x23 cm
Något gulnade blad, fläckar
278713
2014-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här