Charlotte Öberg objekt

Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖBERG, Charlotte (född 1955): Komposition, signerad och daterad Charlotte Öberg -87, väggobjekt/bemålat trä, 29x24 cm

278717

2014-11-23