Lennart Jirlow olja

Lennart Jirlow olja
Lennart Jirlow olja
Lennart Jirlow olja
Lennart Jirlow olja
Lennart Jirlow olja
Lennart Jirlow olja

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Landskap med hus - Provance, signerad L.Jirlow, olja på duk, 35x46 cm
PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägare

278737

2014-11-20