Klubbat för:
6 200 SEK
5 000 SEK
PICASSO, Pablo (1881-1973): L´Ecuyère, litografi, 1960, signerad i trycket. ur onumrerad upplaga om 1000 exemplar, 50x65 cm
LITTERATUR: Bloch 999
278788
2014-11-20