Sven Erixon färglitografi

Sven Erixon färglitografi
Sven Erixon färglitografi
Sven Erixon färglitografi
Sven Erixon färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIXON, Sven X:et (1899-1970): Motiv från Hötorget, signerad S Erixon, färglitografi, ca 44x34 cm

Ngt gulnad

278789

2014-11-20