Engelskt skåp

Engelskt skåp
Engelskt skåp
Engelskt skåp
Engelskt skåp
Engelskt skåp
Engelskt skåp
Engelskt skåp
Engelskt skåp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, England, mahogny, 1900-talets början, höjd 77, 71x35 cm, nyckel finns

Smärre ytskador, 1 lös låsbussning medföljer

278791

2014-11-20