Erik Dietman och Ulf Ahlner

Erik Dietman och Ulf Ahlner
Erik Dietman och Ulf Ahlner
Erik Dietman och Ulf Ahlner
Erik Dietman och Ulf Ahlner
Erik Dietman och Ulf Ahlner
Erik Dietman och Ulf Ahlner

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AHLNER, Ulf & DIETMAN, Erik: Resan till Odessa eller Stockholm-Basel via Helsingfors, Moskva, Odessa, Kiev, Bukarest, Budapest och Wien, en berättelse i text och bild, 24 st linoleumsnitt, numrerad 52/75, signerad av Ulf Ahlner och Erik Dietman, orginialbox

Boxen något gulnad

278830

2014-11-21