Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Inslaget paket, signerad Y Edelman, 24/199, färglitografi, ca 32x48 cm
278843
2014-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här