Gustaviansk stilkonsolbord
2014-11-21
278876
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KONSOLBORD, med stenskiva, gustaviansk stil, omkring 1900, sarg med dekor av vinrankor, förgylld benställning, kannelerade, runda ben, höjd ca 75, 71x29 cm
Lagningar skador,