Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KONSOLBORD, med stenskiva, gustaviansk stil, omkring 1900, sarg med dekor av vinrankor, förgylld benställning, kannelerade, runda ben, höjd ca 75, 71x29 cm
Lagningar skador,
278876
2014-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här