Gustaviansk stilkonsolbord

Gustaviansk stilkonsolbord
Gustaviansk stilkonsolbord
Gustaviansk stilkonsolbord
Gustaviansk stilkonsolbord
Gustaviansk stilkonsolbord
Gustaviansk stilkonsolbord
Gustaviansk stilkonsolbord
Gustaviansk stilkonsolbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KONSOLBORD, med stenskiva, gustaviansk stil, omkring 1900, sarg med dekor av vinrankor, förgylld benställning, kannelerade, runda ben, höjd ca 75, 71x29 cm

Lagningar skador,

278876

2014-11-21