Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets slut, furu, betsat, höjd 75, bredd 90, total längd ca 150 cm
Bruksslitage, färgbortfall
278880
2014-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här