Slagbord 1800-talets slut

Slagbord 1800-talets slut
Slagbord 1800-talets slut
Slagbord 1800-talets slut
Slagbord 1800-talets slut
Slagbord 1800-talets slut
Slagbord 1800-talets slut
Slagbord 1800-talets slut
Slagbord 1800-talets slut

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, 1800-talets slut, furu, betsat, höjd 75, bredd 90, total längd ca 150 cm

Bruksslitage, färgbortfall

278880

2014-11-21