Arthur Percy litografi

Arthur Percy litografi
Arthur Percy litografi
Arthur Percy litografi
Arthur Percy litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PERCY, Arthur (1886-1976): "Ingrid", signerad och daterad Percy 1924, litografi, 37x25 cm

278884

2014-11-21