Matbord samt stolar i engelsk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 10 st, Hepplewhitestil, England, 1900-tal, mahognyfanér, stoppade sitsar i plysch, bordets höjd ca 72, 170x93 cm, samt 2 iläggsskivor samt 2 senare påhängsskivor ca 50 cm, stolarnas sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

278903

2014-11-21