Matbord samt stolar i engelsk stil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 10 st, Hepplewhitestil, England, 1900-tal, mahognyfanér, stoppade sitsar i plysch, bordets höjd ca 72, 170x93 cm, samt 2 iläggsskivor samt 2 senare påhängsskivor ca 50 cm, stolarnas sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage
278903
2014-11-21