Jaktmotiv

Jaktmotiv
Jaktmotiv
Jaktmotiv
Jaktmotiv

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HESTER, efter orginial av EAS Douglas, 1900-talets första hälft, Jaktmotiv, färgetsning, 39x82 cm

278904

2014-11-21