Matgrupp 1960-tal Danmark

Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark
Matgrupp 1960-tal Danmark

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 4 st., 1960-tal, Danmark, bordet fanérat med jakaranda på blindträ i obehandlad teak, stolarna i massiv jakaranda med sitsar i svart skinn, bordets mått höjd 74, 95x140 total längd med 2 iläggsskivor 210 cm, sitthöjd stolar ca 46 cm

Bruksslitage

278913

2014-11-21