Matgrupp 1960-tal Danmark
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 4 st., 1960-tal, Danmark, bordet fanérat med jakaranda på blindträ i obehandlad teak, stolarna i massiv jakaranda med sitsar i svart skinn, bordets mått höjd 74, 95x140 total längd med 2 iläggsskivor 210 cm, sitthöjd stolar ca 46 cm
Bruksslitage
278913
2014-11-21