Ljusstakar rokokostil i tenn

Ljusstakar rokokostil i tenn
Ljusstakar rokokostil i tenn
Ljusstakar rokokostil i tenn
Ljusstakar rokokostil i tenn
Ljusstakar rokokostil i tenn
Ljusstakar rokokostil i tenn
Ljusstakar rokokostil i tenn
Ljusstakar rokokostil i tenn
Ljusstakar rokokostil i tenn
Ljusstakar rokokostil i tenn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, rokokostil, stämplad med änglamärke och otydligt daterade 1730?, höjd 24,5 cm

En ljusstake sned, fot med bucklor

278917

2014-11-21