Takarmatur Lennart Centervall

Takarmatur Lennart Centervall
Takarmatur Lennart Centervall

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets mitt, Lennart Centervall för IKEA, "Rex", diameter ca 45

Bruksslitage

278933

2014-11-21