Lars Matson

Lars Matson
Lars Matson
Lars Matson
Lars Matson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSON, Lars (1933-94): Hästporträtt, signerad och daterad Lars Matson 72, akvarell, ca 42x33 cm

Något gulnat papper

278936

2014-11-21