Kuddar kuddvar bonader mm

Kuddar kuddvar bonader mm
Kuddar kuddvar bonader mm
Kuddar kuddvar bonader mm
Kuddar kuddvar bonader mm
Kuddar kuddvar bonader mm
Kuddar kuddvar bonader mm
Kuddar kuddvar bonader mm
Kuddar kuddvar bonader mm
Kuddar kuddvar bonader mm
Kuddar kuddvar bonader mm

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUDDAR, 3 st, KUDDVAR, 2 st, TEXTIL, KAKELUGNSVEPA, BONADER, 2 st, 1900-tal, vävda, broderade

Bruksslitage, smärre fläckar

278946

2014-11-21