Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KUDDAR, 3 st, KUDDVAR, 2 st, TEXTIL, KAKELUGNSVEPA, BONADER, 2 st, 1900-tal, vävda, broderade
Bruksslitage, smärre fläckar
278946
2014-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här