Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BAUMEISTER, Willi (1889-1955): Begegnung, färglitografi, 1952, signerad Baumeister Probedruck, 30x42 cm
LITTERATUR: Spielmann-Baumeister 128
278980
2014-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här