Willi Baumeister färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BAUMEISTER, Willi (1889-1955): Begegnung, färglitografi, 1952, signerad Baumeister Probedruck, 30x42 cm
LITTERATUR: Spielmann-Baumeister 128

278980

2014-11-21