Ljusstakar Kina i lergods

Ljusstakar Kina i lergods
Ljusstakar Kina i lergods
Ljusstakar Kina i lergods
Ljusstakar Kina i lergods
Ljusstakar Kina i lergods
Ljusstakar Kina i lergods
Ljusstakar Kina i lergods
Ljusstakar Kina i lergods
Ljusstakar Kina i lergods
Ljusstakar Kina i lergods

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Kina, 1900-tal, lergods, i form av fohundar, mörkpatinerade, höjd 25 cm

Nagg och lagningar

278982

2014-11-21