Roger Bissiere färgakvatint

Roger Bissiere färgakvatint
Roger Bissiere färgakvatint

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BISSIERE, Roger (1886-1964): Komposition, signerad Bissiere, E. A., färgakvatint, 22x33 cm

Ram förgylld med vitt bladguld

278986

2014-11-21