Nils Nixon oljemålning

Nils Nixon oljemålning
Nils Nixon oljemålning
Nils Nixon oljemålning
Nils Nixon oljemålning
Nils Nixon oljemålning
Nils Nixon oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NIXON, Nils (1912-1998): Komposition, signerad och daterad Nixon -46, olja på duk , 41x33 cm

Smärre tryckmärken

278997

2014-11-21