Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, parian, 1900-tal, monterad till lampa, vitmålad sockel, i form av kvinna, troligen Bing & Gröndahl, figurinens höjd exkl sockel ca 33 cm
Enstaka nagg i basen
279005
2014-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här