Kalle Hedberg olja

Kalle Hedberg olja
Kalle Hedberg olja
Kalle Hedberg olja
Kalle Hedberg olja

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HEDBERG, Kalle (1894-1959): Fjällandskap, signerad Kalle, olja på pannå, 31x38 cm

279007

2014-11-21