Pehr Eklund
2014-11-21
279011
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EKLUND Pehr (Lund, 1875-1943): Kustbild med båt, signerad Pehr Eklund, olja på pannå, 21x26 cm