Anders O Blomberg

Anders O Blomberg
Anders O Blomberg
Anders O Blomberg
Anders O Blomberg
Anders O Blomberg
Anders O Blomberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBERG, O Anders (Stockholm, född 1952 ): "Slussen II", signerad, olja på duk, 48x72 cm

279012

2014-11-21