Carl Gustaf Carleman oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

CARLEMAN, Carl Gustaf (1821-1911): Sommarlandskap med insjö", signerad C. G. Carleman, olja på duk, 27x40,5 cm

Zustandsbeschreibung

Krackelyr

279016

2014-11-21