Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
CARLEMAN, Carl Gustaf (1821-1911): Sommarlandskap med insjö", signerad C. G. Carleman, olja på duk, 27x40,5 cm
Zustandsbeschreibung
Krackelyr
279016
2014-11-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner