Stilnovo, takpendlar 1 par, Italien 1950-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TAKLAMPOR, 1 par, Stilnovo, takpendlar, Italien 1950-tal, grålackerad metall, höjd 32 cm

Slitage

279027

2014-11-22