Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD med lådor i sargen, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, avsmalnande ben, gråmålat, höjd 78, 91x50 cm
Ett draghandtag saknas, ytslitage
279048
2014-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här