Bord gustaviansk stil

Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med lådor i sargen, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, avsmalnande ben, gråmålat, höjd 78, 91x50 cm

Ett draghandtag saknas, ytslitage

279048

2014-11-22