Ytterfoder på fat jugend
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YTTERFODER med fat, majolika, jugend, 1900-talets första hälft, Gustavsberg, reliefdekor av fåglar samt slingrande växtornament, på fötter, totalhöjd ca 23 cm
Glasyrnagg, invändig spricka
279073
2014-11-22