Ytterfoder på fat jugend

Ytterfoder på fat jugend
Ytterfoder på fat jugend
Ytterfoder på fat jugend
Ytterfoder på fat jugend
Ytterfoder på fat jugend
Ytterfoder på fat jugend
Ytterfoder på fat jugend
Ytterfoder på fat jugend

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER med fat, majolika, jugend, 1900-talets första hälft, Gustavsberg, reliefdekor av fåglar samt slingrande växtornament, på fötter, totalhöjd ca 23 cm

Glasyrnagg, invändig spricka

279073

2014-11-22