Mässing
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MORTEL med pistill, HÄMTARE, 2 st, mässing, mortelns höjd ca 15 cm
Kuntoraportti
Lagningar, skador
279081
Päivämäärä:
2014-11-22