Kaffepanna Nore Edlund

Kaffepanna Nore Edlund
Kaffepanna Nore Edlund
Kaffepanna Nore Edlund
Kaffepanna Nore Edlund
Kaffepanna Nore Edlund
Kaffepanna Nore Edlund
Kaffepanna Nore Edlund
Kaffepanna Nore Edlund

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

KAFFEPANNA, koppar, 1800-talets första hälft, med mustaschfäste och gåsbröst, totalhöjd 43 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Locket med buckla

279084

2014-11-22