Oblatfat 1700-tal mässing

Oblatfat 1700-tal mässing
Oblatfat 1700-tal mässing
Oblatfat 1700-tal mässing
Oblatfat 1700-tal mässing
Oblatfat 1700-tal mässing
Oblatfat 1700-tal mässing

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OBLATFAT, mässing, 1700-tal, barock, driven och punsad dekor, 19x13,5 cm

Smärre bucklor, något skevt

279088

2014-11-23