Johnny Friedlaender färgetsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIEDLAENDER, Johnny (Frankrike 1912-92): Komposition, signerad Friedlaender, 18/60, färgetsning, 49x33 cm

279098

2014-11-22