Bordsplåtar Nore Edlund

Bordsplåtar Nore Edlund
Bordsplåtar Nore Edlund
Bordsplåtar Nore Edlund
Bordsplåtar Nore Edlund
Bordsplåtar Nore Edlund
Bordsplåtar Nore Edlund

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPLÅTAR, 3 st, mässing, 1800-tal, ciselerad och punsad dekor av blomster- och bladslingor, en märkt "Jöran P Agardh", längd ca 17, diameter 18 resp 19 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279099

2014-11-22