Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GILLGREN, Sven (1889-1966), tillskriven: Staden, osignerad, olja på duk, 57x64 cm
Zustandsbeschreibung
Tryckmärke
279105
2014-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner