Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIN, 1700-tal, svepaskteknik, med beslag i smide, märkt WIS, dekor av stiliserade solformationer, höjd ca 25, 52x49 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
Nyckel medföljer
279116
2014-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här