Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
SYSKRIN, lackarbete, Kina, 18/1900-tal, målad dekor i guld på röd lack, trä, fackinredning, diameter ca 40 cm
Träsprickor, slitage, färgbortfall.
279120
2014-11-23