Syskrin Kina 18/1900-tal

Syskrin Kina 18/1900-tal
Syskrin Kina 18/1900-tal
Syskrin Kina 18/1900-tal
Syskrin Kina 18/1900-tal
Syskrin Kina 18/1900-tal
Syskrin Kina 18/1900-tal
Syskrin Kina 18/1900-tal
Syskrin Kina 18/1900-tal
Syskrin Kina 18/1900-tal
Syskrin Kina 18/1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

SYSKRIN, lackarbete, Kina, 18/1900-tal, målad dekor i guld på röd lack, trä, fackinredning, diameter ca 40 cm

Träsprickor, slitage, färgbortfall.

279120

2014-11-23