Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIN, 1700-tal, i svepaskteknik, med beslag i smide, märkt ENW? samt OFA?, höjd 23, 40x28 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
Nyckel medföljer, skadat lås
279123
2014-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här