Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN, 1800-tal, svepaskteknik, med beslag i smide, höjd ca 18, 31x22 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
279134
2014-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här