Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TOULOUSE-LAUTREC, Henri de (1864-1901): Le Petit Trottin, 1893, färglitografi, signerad med monogram i trycket, 28x19 cm
Veck i bildytan
279142
2014-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här