Henri de Toulouse-Lautrec färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TOULOUSE-LAUTREC, Henri de (1864-1901): Le Petit Trottin, 1893, färglitografi, signerad med monogram i trycket, 28x19 cm

Veck i bildytan

279142

2014-11-22