Cezanne och Renoir etsningar

Cezanne och Renoir etsningar
Cezanne och Renoir etsningar
Cezanne och Renoir etsningar
Cezanne och Renoir etsningar
Cezanne och Renoir etsningar
Cezanne och Renoir etsningar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CEZANNE, Paul (1839-1906): Guillaumin au Pendu, etsning, 1871, 15,5x11,5 cm, Litteratur: Leymarie 2
RENOIR, Pierre-Auguste (Frankrike, 1841-1919): Le Chapeau Epingle ca. 1892, signerad i plåten, etsning med torrnål, 16,5x11: Lemaire 4

279146

2014-11-22