Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, 1700-tal, ändrad från flintlås, graverad pipa, med oktagonalt kammarstycke, graverat lås, valnötsstock med stålbeslag, längd 51 cm

Skador, lagningar, kompletteringar

279156

2014-12-07